tomasz_19 napisał(a):

|
własnym oczom nie wierze <szok> Jak Stan może godzić się na coś tak absurdalnego? Melikson ma zagrać mecz z Beitarem podczas gdy my mamy go zaraz testować... a jak złapie jakiś uraz? szczerze mówiąc tak by było chyba najlepiej... niech zostanie w tym Izraelu i niech nikt do nas nie przychodzi bo normalnie cyrk tu się zaczyna robić na kółkach... paranoja jakaś, tracę szacunek powoli do naszego dyra :/
|
A co Valckx ma do powiedzenia w tej sytuacji? Melkinson jest piłkarzem Hapoelu i wcale nie musza go nam sprzedawać i jeśli zażyczyli sobie, że Melkninson ma zagrać jeszcze jeden mecz to Valckx nic na to nie poradzi.