Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: fcM
Offline
#
40636
18.01.2011, 21:17
anthony09
napisał(a):
Coś ten Melikson nie wydaję się być dla mnie grajkiem natychmiastowo potrzebnym za 700 tys. euro ;/ Za free oczywiście że go brać ale za kasę to się trochę dziwie, że Chaveza nie chcą wykupić za mniej niż 500 tys. a Melinkosa kupują za 700 tys., który nie jest nawet czołowym rep. Izraela. Coś te nasze transfery trochę dzikie ;/ Nie lepiej za 1 mln euro pozyskać kogoś z Portugalii w stylu Ntibazonkiza, bo tam właśnie grają taką techniczną piłkę
?
odnośnie tych Kone...
haha
ładne jaja w tych serwisach piszą. Brothers Kone xD, jakbyśmy takich grajków pozyskali to normalnie wziąłbym na barana Stana i po rynku z nim chodził z radości ale to tylko Sci-fi.
Melikson jak przyjdzie będzie kosztował co najwyżej 350tyś Euro a media swoją kasę nakręciły.Chaveza jak pokarze się z dobrej strony w tym sezonie to dostanie lepszą ofertę za granicy a Stach powie że jest wiele lepszych grajków i tańszych
PODpalacz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PODpalacz
Znajdź inne posty napisane przez PODpalacz