flamengista napisał(a):

|
Co do nowych "plotek" transferowych: Kew Jaliens - ciekawa kandydatura, ale skoro wypłynęła - obawiam się, że nieaktualna.
|
Pierwszy raz słyszę o gościu (pewnie nie tylko ja), więc trudno o nim coś konkretnego powiedzieć. Znalazłem w sieci info, że Kew gra w AZ Alkmaar na pozycji obrońcy, środkowego lub prawego (either centre back or right back), czyli byłby dla Wisły przydatny. 32 lata dla stopera to nie najgorzej. W dodatku Alkmaar przeżywa kłopoty finansowe, zatem transfer teoretycznie byłby możliwy. O ile nam ktoś go nie podp...li jak Amica - Vojo Ubiparipa.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Na onecie też już o tym piszą. Wydaje się, że nie ma na co czekać. Jeśli Valckx z nim rozmawiał, to Wisła powinna skonkretyzować swoją ofertę i postarać się go sprowadzić jak najszybciej. Ale czy się uda?