martonas napisał(a):

|
Ty tak na serio? Lech jest obecnie o wiele bardziej korzystniejszym miejscem do gry niż Wisła w oczach zagranicznych piłkarzy (patrz przykład Ubiparipa) a Jagiellonia? Kogo oni już sprowadzili? To drewno Grzelaka i dwóch gosci z Czarnogóry? Jakby oni trafili do nas to dopiero byłby płacz że to jakis szrot...
|
Jagiellonia ma inny budżet i inne możliwości pomimo tego że są liderem. Mają 3 razy mniej pieniędzy niż my więc twój niby argument to lekkie nadużycie że Jaga sprowadza Szrot. Sprzedali szybko Grosickiego i pozyskali takich piłkarzy jakich zawsze pozyskiwali.
Albo piłkarze po przejściach - Grosicki (alkocholizm i hazard), Burchardt, Grzyb. Weteranów jak Frankowski czy Grzelak. Albo młodych jak Kupisz czy tych dwóch Czarnogórców. I zrobili to natychmiast! Nikt im nogi nie podłożył!
Lech owszem ma inną pozycje -ale jak kogoś chcą (na serio chcą) działają szybko i skutecznie. Często wręcz bezwzględnie. Dają kasę i nie oglądają wtedy pięć tysięcy razy każdej złotówki jak Krasnoludy swoje skarby a w czym My celujemy
Tak, ja tak na serio.....
Bo zazdrość mnie pali że inni (nasi rywale) mogą tylko my jakoś zawsze tylko te pieniądze oglądamy z każdej strony a inni oglądają nowe nabytki.