Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
40622
18.01.2011, 20:44
63.5 Kg
napisał(a):
No to jestesmy rzeczywiscie mega pechowym klubem bo u nas to takich zawodnikow trafila sie juz ze 100-ka...
Oczywiście miałeś ochotę wymienić tą setkę potwierdzonych nazwisk ze 100% źródeł ale to za długo by trwało, prawda?
martonas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do martonas
Znajdź inne posty napisane przez martonas