Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40619
Stary 18.01.2011, 20:31
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Czyli rozumiem że będziemy mieć w Wiśle kolejny "braterski" duet po Brożkach. Yousuf Kone i Arouna Kone. (To tak żartem.)

To nas Stan zaskoczy, dwóch Kone na raz
widzę że media chcą zrobić na R22 Sanatorium_Ciechocinek

Odpowiedz cytując