Czyli rozumiem że będziemy mieć w Wiśle kolejny "braterski" duet po Brożkach. Yousuf
Kone i Arouna
Kone. (To tak żartem.)
To nas Stan zaskoczy, dwóch
Kone na raz
martonas napisał(a):

|
Oczywiscie taką możliwosc że mielismy wyszukanych kilku piłkarzy, którzy jednak wybrali inne oferty to pewnie w ogóle nie bierzesz pod uwagę.
|
Ciekawe że z Tymi niebotycznymi problemami zmagają się Lech czy Jagiellonia i jakoś potrafią przemóc przeciwności.... tylko my się zawsze potykamy.