Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40613
Stary 18.01.2011, 20:18
dodo19891989 napisał(a):Wyświetl post
"Kone jest po groźnej kontuzji kolana i ciężko jest mu się przebić do składu Sevilli..." Co to ku*wa będziemy grać w lidze lekarskiej, czy walczyc o Mistrzostwo Polski?!
dalej w cytowanym zdaniu jest " ... i ciężko jest mu się przebić do składu Sevilli, gdzie występuje kilku znakomitych napastników."
Abstrahując od prawdziwości news'a , pytam po co cytujesz tylko fragment, chyba tylko po to, żeby przyłączyć się do grona szukających taniej sensacji płaczków na tym forum... żenujące.
Niektórzy są jak redaktorzy Faktu... byle coś napisać.
Ostatnio edytowane przez Savik : 18.01.2011 o godz. 20:23.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując