Mam nietypowe pytanie. Orientuje się ktoś czy w obecny weekend ( 22-23 stycznia) w naszej Hali Wisły odbywać się będą jakieś "targ minerałów i skamieniałości"

W necie nic nie mogę znaleźć na ten temat, a mój kumpel chce się tam zapisać. Jak ktoś coś wie na ten temat niech napisze. Pozdrawiami