Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40601
Stary 18.01.2011, 19:43
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Drodzy panowie.Wbijcie to sobie do łbów.....a, czy tu nikt nie potrafi logicznie myśleć?
....a poproszę o kolejnego bana, bo tu nerwowo nie wytrzymuje.
Pablo84 - logicznie potrafiący myśleć człowieku. Jeśli tu nerwowo nie wytrzymujesz zalecam przeprowadzkę (na stałe) na inne forum. Możesz tam słuchać opowieści swoich kolegów "informatorów" o Wijnaldumach, LYP, vd Meyde i innych prawdopodobnych transferach

Apropos prawie naszego Żyda - zalecam naszym super działaczom podpisanie już teraz kontraktu z Meliksonem. A co! Jak szaleć to szaleć
Odpowiedz cytując