Wyświetl pojedynczy post
bozar
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40593
Stary 18.01.2011, 19:19
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Drodzy panowie.To nie jest nasz zawodnik (Jeszcze) i to nie my stawiamy warunki, tylko aktualny pracodawca.
Wbijcie to sobie do łbów.....a, czy tu nikt nie potrafi logicznie myśleć?

Wcześniej były inne ustalenia.Klub liczył na to,że wynegocuje wczesniejszy powrót, nie udało się i żyd będzie musiał zagrać z Beitarem.niektorzy się fochują i olewają transfer, niektórzy winę zwalają na działaczy, to ja się ....a pytam.
CO ONI MIELI ZROBIĆ, SKORO ON JESZCZE NIE podpisał z nami umowy!!!!!?
Skoro klub na coś LICZYŁ a nie był czegoś PEWIEN, to na pewno nie powinien się wygłupiać newsem na oficjalnej o spodziewanych testach medycznych.
Odpowiedz cytując