Pablo84 napisał(a):

Drodzy panowie.To nie jest nasz zawodnik (Jeszcze) i to nie my stawiamy warunki, tylko aktualny pracodawca.
Wbijcie to sobie do łbów.....a, czy tu nikt nie potrafi logicznie myśleć?
Wcześniej były inne ustalenia.Klub liczył na to,że wynegocuje wczesniejszy powrót, nie udało się i żyd będzie musiał zagrać z Beitarem.niektorzy się fochują i olewają transfer, niektórzy winę zwalają na działaczy, to ja się ....a pytam.
CO ONI MIELI ZROBIĆ, SKORO ON JESZCZE NIE podpisał z nami umowy!!!!!?
|
Skoro klub na coś LICZYŁ a nie był czegoś PEWIEN, to na pewno nie powinien się wygłupiać newsem na oficjalnej o spodziewanych testach medycznych.