Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40589
Stary 18.01.2011, 18:46
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Sytuacja według mnie jest komiczna, z tego co wiem to kluby raczej praktykują motyw, że zawodnik nie gra jak już kluby są dogadane, nawet jak już negocjacje są zaawansowane to zawodnik siedzi na ławie.
Co jeśli w meczu z Beitarem połamią mu nogi, zerwie więzadła co kol wiek. Jak zaregują zarząd Wisły z
Nie podpisza z nim umowy, ot cala historia.
,
Odpowiedz cytując