Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
40574
18.01.2011, 18:02
Teraz to tylko jestem ciekaw kto to był takim kreatywnym autorem tej notki na fb, jakoby Wisła odebrała wczoraj Maora z lotniska. Wstyd panowie, wstyd.
martonas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do martonas
Znajdź inne posty napisane przez martonas