Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40573
Stary 18.01.2011, 17:51
PlacekTSW napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...yleci_pozniej/ - informacja z głównej.

No to poczekamy, mam nadzieje że warto... mam także nadzieje że w tym tygodniu podpiszą jakiegoś snajpera, z Alhassanem raczej nic nie wyjdzie, ciekawe z jakim stoperem rozmawiają...
Ostatnio edytowane przez Semper Fidelis 1985 : 18.01.2011 o godz. 17:55.
Odpowiedz cytując