|
ale nie widzisz co tam sie dzieje. jeszcze w weekend było wszystko ustalone, a w pn nagle nowy kontrakt i przyparcie do sciany ze jak nie zagra to mogą w ogóle go nie puścić. Brożki też dla nas były ważne, a dla kibiców jeszcze bardziej i jakoś problemów nikt nie robił.
Wiesz jesli byłoby powiedziane że kluby sie dogadały ale Pani prezes poprosiła o ost występ zawodnika.. to teraz nikt by się pewnie nie wkurzał o to
|