Wyświetl pojedynczy post
tomsts
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40568
Stary 18.01.2011, 17:21
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
Tz nic nie ryzykujemy bo nie zapłaciliśmy jeszcze za niego. Ale jak dla mnie to bym sie nawet do Fify zgłosił na miejscu zawodnika jeśli takie ultimatum mu się stawia w klubie. Ciekawi mnie czy te zgody na testy były ustalone słownie czy pisemnie bo jak pisemnie to już jest jakaś podstawa do skierowania do Fifa tego
mhm. Chyba nie czaisz tylko jednej rzeczy. Gość był tam ikoną, kimś więcej niż zwykłym piłkarzem. Uzyskał zgodę na wyjazd, szansę rozwoju i ma swój klub 'zgłaszać do FIFA.'

Bardzo jestem ciekaw co byś powiedział na następującą sytuację. Radek Sobolewski dostaje propozycję z klubu europejskiego. Proponują nam za niego 2 mln euro. Ale chcemy, żeby został do najbliższego meczu bo kibice chcieliby się pożegnać (i vice versa). Radek Sobolewski w odwecie oskarża Wisłę Kraków o mobbing i nieczyste praktyki Ciekawy scenariusz
MOSKAL KAZIMIERZ ! Nie rusz Kazika bo zginiesz !
Odpowiedz cytując