Kluvi napisał(a):

|
Tz nic nie ryzykujemy bo nie zapłaciliśmy jeszcze za niego. Ale jak dla mnie to bym sie nawet do Fify zgłosił na miejscu zawodnika jeśli takie ultimatum mu się stawia w klubie. Ciekawi mnie czy te zgody na testy były ustalone słownie czy pisemnie bo jak pisemnie to już jest jakaś podstawa do skierowania do Fifa tego
|
mhm. Chyba nie czaisz tylko jednej rzeczy. Gość był tam ikoną, kimś więcej niż zwykłym piłkarzem. Uzyskał zgodę na wyjazd, szansę rozwoju i ma swój klub 'zgłaszać do FIFA.'
Bardzo jestem ciekaw co byś powiedział na następującą sytuację. Radek Sobolewski dostaje propozycję z klubu europejskiego. Proponują nam za niego 2 mln euro. Ale chcemy, żeby został do najbliższego meczu bo kibice chcieliby się pożegnać (i vice versa). Radek Sobolewski w odwecie oskarża Wisłę Kraków o mobbing i nieczyste praktyki

Ciekawy scenariusz