Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
40567
18.01.2011, 17:19
Co rozpaczacie? Melikson jest w trakcie sezonu i do tego wybiegany, zagra mecz i przyjedzie do Hiszpanii a nasi na treningu bedą biegac za nim bo dopiero zaczynają trenować. Bez niepotrzebnego ciśnienia bo niektórym żyłka pęknie.
Edo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Edo
Znajdź inne posty napisane przez Edo