Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40567
Stary 18.01.2011, 17:19
Co rozpaczacie? Melikson jest w trakcie sezonu i do tego wybiegany, zagra mecz i przyjedzie do Hiszpanii a nasi na treningu bedą biegac za nim bo dopiero zaczynają trenować. Bez niepotrzebnego ciśnienia bo niektórym żyłka pęknie.
Odpowiedz cytując