dynek.pl napisał(a):

chocby na tym ze oglisili sprawe oficjalnie w niedziele nie majac jak widac zadnej pewnosci transferu wiec
wyszlo troche zalosnie
|
Ogłosili że przyjeżdża na testy (a nie transfer) bo zapewne tak byli umówieni z Maorem i taką deklarację od niego uzyskali. Co Wisła ma do tego że w międzyczasie pracodawca wymusił/przekonał go do zostania jeszcze tydzień?