|
Śmiać się czy płakać. Jeszcze kilka stron wstecz paru mędrców pisało" Gdzie płaczki jesteście" itp. bzdury teraz się okazuje że Melikson nigdy w Krakowie nie był, a jego najwcześniejszy przyjazd to może niedziela.
Jeszcze kilka dni temu Ci sami mędrcy pisali "poczekajcie płaczki do pierwszego treningu". Teraz zamiast pierwszego treningu to poczekajcie do pierwszego zgrupowania, a wlaściwie to okienko kończy się na koniec lutego także spokojnie.
Teraz nagle cisza i mędrców nie ma...
|