Niech przyjeżdza zdrowy jak najszybciej bo wiele wskazuje na to, że będzie poważnym wzmocnieniem.
http://one.co.il/Article/172786.html
W artykule jest zamieszczony skrót meczu. Melikson kilka razy pokazał klasę. Między innymi ośmieszając obrońce wywalczył faul z którego strzelili bramke. Później podawał do gościa prostopadłą w taki sposób, że obrona nie wiedziała gdzie jest piłka. Kolo wyszedł sam na sam, al zagwizdano spalonego, jak wykazały powtorki - niesłusznie.
Ogólnie to widać, że naprawdę dobrze operuje tą prawą nogą. Czytałem tu juz narzekania na to że głównie prawą gra itd itp. Ale spójrzmy na Messiego - wszyscy wiedzą że będzie lewą mieszał i tak w istocie jest. Mimo tej wiedzy jakos nie potrafią go zatrzymać.
Pozostaje czekać :]