martonas napisał(a):

|
Wytłumacz mi jeszcze raz na czym polega ta głupota Wisły? Przecież kontraktu z gosciem jeszcze nie podpisali, bo to robią dopiero po testach, więc nie mogą mu na razie nic nakazać. Co najwyżej mogą z niego zrezygnować lub ewentualnie rozmawiać z klubem aby odpuscili mecz albo jakąs część kasy.
|
chocby na tym ze oglisili sprawe oficjalnie w niedziele nie majac jak widac zadnej pewnosci transferu wiec
wyszlo troche zalosnie