Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40559
Stary 18.01.2011, 17:06
martonas napisał(a):Wyświetl post
Wytłumacz mi jeszcze raz na czym polega ta głupota Wisły? Przecież kontraktu z gosciem jeszcze nie podpisali, bo to robią dopiero po testach, więc nie mogą mu na razie nic nakazać. Co najwyżej mogą z niego zrezygnować lub ewentualnie rozmawiać z klubem aby odpuscili mecz albo jakąs część kasy.
chocby na tym ze oglisili sprawe oficjalnie w niedziele nie majac jak widac zadnej pewnosci transferu wiec
wyszlo troche zalosnie
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując