#**SnaKe**# napisał(a):

a ja mam pytanie odnośnie pracy licencjackiej/inżynierskiej bądź magisterskiej....
Polecacie miejsca gdzie w miarę tanio a co najważniejsze solidnie oprawiają prace ?
|
na czystej sobie sprawdź kolo "Benka". Oprawa chyba 10zeta wydruk 10gr a jeżeli chcesz super kredowy papier to doplacasz po 9gr. Drukują w kolorze jak potrzebujesz i cena zależy od % przykrycia strony(na oko mierzą).