dynek.pl napisał(a):

no tego mi brakowalo - kazde okienko transferowe musi miec swoja sage, niestety to nigdy nie konczy sie dobrze
stawiam, ze Melikson w tym meczu z Beitarem zerwie wiezadla, a my zostaniemy na ludzie
jakies inne propozycje 
bawmy sie i smiejmy z glupoty dzialaczy Wisly
|
Wytłumacz mi jeszcze raz na czym polega ta głupota Wisły? Przecież kontraktu z gosciem jeszcze nie podpisali, bo to robią dopiero po testach, więc nie mogą mu na razie nic nakazać. Co najwyżej mogą z niego zrezygnować lub ewentualnie rozmawiać z klubem aby odpuscili mecz albo jakąs część kasy.