dynek.pl napisał(a):

|
bawmy sie i smiejmy z glupoty dzialaczy Wisly
|
Kolego weź powiedz o co tobie chodzi. Mają wysłać po Meliksona VI Pomorską?
Teraz jakby zrezygnowali z niego to będzie "a nie mówiłem...", a jak mimo wszystko poczekają to "nie szanujemy się" powiedzą ci sami. Jak się chce komuś przywalić, to kij się zawsze znajdzie.