Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40555
Stary 18.01.2011, 16:59
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
bawmy sie i smiejmy z glupoty dzialaczy Wisly
Kolego weź powiedz o co tobie chodzi. Mają wysłać po Meliksona VI Pomorską?
Teraz jakby zrezygnowali z niego to będzie "a nie mówiłem...", a jak mimo wszystko poczekają to "nie szanujemy się" powiedzą ci sami. Jak się chce komuś przywalić, to kij się zawsze znajdzie.
Odpowiedz cytując