Wyświetl pojedynczy post
GajowyDrwal
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: z lasu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40550
Stary 18.01.2011, 16:47
arti napisał(a):Wyświetl post
Ale to (2 MP w 2008 i 2009) już było...
Poza tym - 1mp -po inwestycjach - kilkanaście pkt. przewagi, drugie - już wymęczone, ostatnio - 2 miejsce, jesienią - nieco fuksiarskie 2 miejsce, potem strata jedynego snajpera i podstawowego bramkarza - szczególnie strata PB dobrze nie wróży. O mantach w pucharach nawet nie piszę.
Za zajęcie drugiego miejsca płacą tyle samo, niezależnie czy wygrasz je "fuksiarsko" czy efektownie. Za pierwsze mistrzostwo wygrane z kilkunastoma punktami przewagi, dostaliśmy tyle samo, co za mistrzostwo wymęczone.

Cytat:
Ogólnie tendencja doskonale widoczna...
Rok w rok miejsce na pudle.
arti napisał(a):Wyświetl post
Nie mamy kasy? To grać Mączyńskim, Kurto i Nalepą i za to co zostanie szukać jakichś rodzynków, a nie ściągać z zagranicy stada przeciętniaków (Jovanic, Bunoza, Cikos, Branco itd.) za setki tys. euro.
Tak robi Śląsk, Polonia Bytom i inne kluby. My tymi przeciętniakami, zajmujemy drugie miejsce w tabeli...
Cytat:
Zresztą jeśli nie ma kasy w klubie to moim zdaniem i tak nie ma innego kierunku niż szkolenie w klubie, w przeciwnym razie szlag to wszystko niedługo trafi bo sprowadzanie zagraniczniaków potrafiących grać idzie nam tak se, jeśli strumyczek kasy będzie mniejszy (tfutfutfu) to już w ogóle będzie d.pa na tym polu
Idzie nam super, część się sprawdza i sprzedajemy ich z dużym zyskiem, część nie i żegnamy bez żalu. I cały czas jesteśmy w okolicach podium.
Odpowiedz cytując