Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40548
Stary 18.01.2011, 16:30
arti napisał(a):Wyświetl post
Ale to (2 MP w 2008 i 2009) już było...
Poza tym - 1mp -po inwestycjach - kilkanaście pkt. przewagi, drugie - już wymęczone, ostatnio - 2 miejsce, jesienią - nieco fuksiarskie 2 miejsce
Fuksiarskie miejsca w lidze to miały wszystkie zespoły Ekstraklasie, nie tylko Wisła.
Odpowiedz cytując