arti napisał(a):

Ale to (2 MP w 2008 i 2009) już było...
Poza tym - 1mp -po inwestycjach - kilkanaście pkt. przewagi, drugie - już wymęczone, ostatnio - 2 miejsce, jesienią - nieco fuksiarskie 2 miejsce
|
Fuksiarskie miejsca w lidze to miały wszystkie zespoły Ekstraklasie, nie tylko Wisła.