Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40547
Stary 18.01.2011, 16:27
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Drogi kolego powiedz mi, czy masz jakikolwiek wgląd w finanse Wisły?Jak nie, to dlaczego zaglądasz do kieszeni właściciela?Wiesz, że to nieładnie?
Wkońcu zapytam, jakie masz doświadczenie w prowadzeniu klubu sportowego?Masz może chociaż odpowiednie kwalifikacje do tego, by tutaj wygłaszać jakieś swoje tezy?Wiesz jakie są efekty tej polityki?
W ciągu kilku (3) lat mieliśmy 2 razy mistrzostwo.Zapytaj się, jakiekokolwiek kibica w Polsce, czy by też chciał takie efekty pracy.
Szprotson, może się mylę, ale zawsze raczej wspominano, że kadra ma być skompletowana przed wyjazdem do Hiszpani (czyli jeszcze 2 dni)
Ale to (2 MP w 2008 i 2009) już było...
Poza tym - 1mp -po inwestycjach - kilkanaście pkt. przewagi, drugie - już wymęczone, ostatnio - 2 miejsce, jesienią - nieco fuksiarskie 2 miejsce, potem strata jedynego snajpera i podstawowego bramkarza - szczególnie strata PB dobrze nie wróży. O mantach w pucharach nawet nie piszę. Ogólnie tendencja doskonale widoczna... Nie mamy kasy? To grać Mączyńskim, Kurto i Nalepą i za to co zostanie szukać jakichś rodzynków, a nie ściągać z zagranicy stada przeciętniaków (Jovanic, Bunoza, Cikos, Branco itd.) za setki tys. euro.
Zresztą jeśli nie ma kasy w klubie to moim zdaniem i tak nie ma innego kierunku niż szkolenie w klubie, w przeciwnym razie szlag to wszystko niedługo trafi bo sprowadzanie zagraniczniaków potrafiących grać idzie nam tak se, jeśli strumyczek kasy będzie mniejszy (tfutfutfu) to już w ogóle będzie d.pa na tym polu
Odpowiedz cytując