|
Zle patrzycie na ta sprawe.
Wczesniej czytalem o ultimatum jakie postawila mu wlascicielka klubu (ze musi zostac do meczu z Beitarem) wiec to Hapoel bawi sie nim bo jemu zalezy na wyjezdzie i boi sie ze mu zablokuja transfer wiec musi sie zgodzic.
Tez sie zgadzam ze Beer Sheva zachowuja sie bardzo brzydko ale to sa interesy a oni zrobia wszystko zeby ich gwiade zatrzymac. Wiec rezygnacja Wisly byla by dla nich spelnieniem marzenia a dla pilkarza koszmarem.
Cos czuje ze Maor bedzie sie oszczedzal w tym meczu zeby kontuzji nie zlapac.
A szczerze mowiac pare dni treningu mniej z Wisla niczego nie zmieni bo i tak on jest w rytmie meczowym a sklad Wisly nie jest skompletowany wiec i tak sie nie zgra z napastnikami.
|