Wyświetl pojedynczy post
MHaifa
Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40543
Stary 18.01.2011, 16:16
Zle patrzycie na ta sprawe.
Wczesniej czytalem o ultimatum jakie postawila mu wlascicielka klubu (ze musi zostac do meczu z Beitarem) wiec to Hapoel bawi sie nim bo jemu zalezy na wyjezdzie i boi sie ze mu zablokuja transfer wiec musi sie zgodzic.

Tez sie zgadzam ze Beer Sheva zachowuja sie bardzo brzydko ale to sa interesy a oni zrobia wszystko zeby ich gwiade zatrzymac. Wiec rezygnacja Wisly byla by dla nich spelnieniem marzenia a dla pilkarza koszmarem.

Cos czuje ze Maor bedzie sie oszczedzal w tym meczu zeby kontuzji nie zlapac.

A szczerze mowiac pare dni treningu mniej z Wisla niczego nie zmieni bo i tak on jest w rytmie meczowym a sklad Wisly nie jest skompletowany wiec i tak sie nie zgra z napastnikami.
Odpowiedz cytując