Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40541
Stary 18.01.2011, 16:07
allon napisał(a):Wyświetl post
co do Serba to potencjalna jego gra w Lechu może być tak naprawdę zagrywką menago żeby podbić stawkę kontraktu w jednym albo w drugim klubie po tym jak się okazało ,że nie przejdzie do Partizanu
Watpie. On tam dzisiaj przechodzi testy medyczne wiec to jest kwestia dograna chyba a nie tlyko zagrywka menago.

PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
W szanującym się klubie w tym momencie temat jego transferu powinien zostać zamknięty i niech gra tam do końca sezonu.
Tez tak uwazam. Albo chlopak chce przyjsc i nie interesuje go ze ktos tam chce zeby On zagral jeszcze jeden mecz dla Nich albo mowi ze jednak zostaje. Za tydzien okaze sie ze znowu go potrzebuja i co znowu ulegnie? To tak jakby sie ozenil ale chcialby jeszcze chwiel zostac kawalerem
Ostatnio edytowane przez Feniks1983 : 18.01.2011 o godz. 16:09.
Odpowiedz cytując