Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
allon
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
40538
18.01.2011, 16:02
co do Serba to potencjalna jego gra w Lechu może być tak naprawdę zagrywką menago żeby podbić stawkę kontraktu w jednym albo w drugim klubie po tym jak się okazało ,że nie przejdzie do Partizanu
allon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do allon
Znajdź inne posty napisane przez allon