Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40532
Stary 18.01.2011, 15:40
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Ludzie bezmyślnie łykają te informacje a pózniej jest płacz.lTo mi naprawdę rzygać się chce, że ludzie sa tak bezmyślni i wierzą we wszystko co podają media!.

Powtarzam jeszcze raz i bede powtarzał do ZNUDZENIA!Poczekajcie do konferencji prasowej przed odjazdem do Hiszpani!!!!!!Wtedy jest pierwszy etap oceny i zarazem półmetek okienka.!
Ciekawy jestem jak by byście się czuli gdyby podczas egzaminu w połowie czasu zabrał pracę i wyzywał was od debili.
Pablo,zawsze trzymałem "twoją" stronę, czyli m.in. wierzyłem w to co w klubie obiecują i w to że wszystko będzie dobrze.
Nie osądzam tutaj nikogo,ale jeśli dyr.sportowy mówi że na pierwszym treningu będa nowi zawodnicy,to dlaczego na tym treningu ich nie ma?
Nie interesuje mnie to czy byłby Van der Meyde czy Mandzukic,Ronaldo czy Dawid Jarka. Chodzi mi o robienie z gęby cholewy... jest początek stycznia sprzedajemy jakby nie było nasze gwiazdy, i tylko dla uspokojenia kibiców facet mówi że zawodnicy przyjdą? Ja naprawde liczyłem na to, że SV jako konkretny chłop powie wczoraj w wywiadzie :Niestety pan X i pan Y nie przystali na Nasze warunki i dlatego ich nie będzie w klubie.Ale nawet tego nie było, wrzucono info o Maorze Meliksonie by wszyscy nagle sie nim podjarali i zapomnieli że:
1) Nie mamy środkowego obrońcy i żadnego napastnika
2)Kupowanie piłkarzy którzy dochodzą w trakcie trwających już przygotowań do rundy z reguły nie przynosi nam korzyści, ba, mamy takiego Riosa już pół roku i dopiero teraz ma nadzieje się wkomponować w drużynę.

Liczyłem że to okieko z racji dwóch Holendrów będzie inne,a wydaje się bardzo podobne do wielu wielu poprzednich.

Oczywiscie pracę SV ocenimy np. w lecie,ale nie okłamujmy się że przynajmniej na począku oczekiwałem od niego wiecej niż przypadkowego Bednarza

Stan Valckx 4.01.11 napisał(a):
W tym momencie prowadzę rozmowy z dwoma klubami na temat napastników. Myślę, że każdy z nich dobrze zastąpiłby Pawła Brożka. Będę starał się, żeby napastnik na pewno pojawił na pierwszy trening. Nie kontroluję wszystkiego, ale w tym momencie jestem mocno przekonany, że nowy napastnik pojawi się na pierwszym treningu.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 18.01.2011 o godz. 15:50.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując