Wyświetl pojedynczy post
MHaifa
Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40527
Stary 18.01.2011, 15:28
Z OSTATNIEJ CHWILI: Maor poddal sie presji w klubie i wyleci do Polski dopiero po meczu z Beitarem w ktory odbedzie sie w sobote o 16 czasu polskiego.
zrodlo: http://one.co.il/Article/172786.html

Cytat:
mógłbyś przybliżyć nam jak tam media sportowe relacjonują sytuację Maora ?
Dosc duzo o tym pisza, choc wczoraj pisali ze to kibice Wisly sa strasznie podekscytowani jego przyjazdem i tytuly byly o "przygotowaniach Wislakow do przylotu Meliksona".
Odpowiedz cytując