Z OSTATNIEJ CHWILI: Maor poddal sie presji w klubie i wyleci do Polski dopiero po meczu z Beitarem w ktory odbedzie sie w sobote o 16 czasu polskiego.
zrodlo:
http://one.co.il/Article/172786.html
Cytat:
|
mógłbyś przybliżyć nam jak tam media sportowe relacjonują sytuację Maora ?
|
Dosc duzo o tym pisza, choc wczoraj pisali ze to kibice Wisly sa strasznie podekscytowani jego przyjazdem i tytuly byly o "przygotowaniach Wislakow do przylotu Meliksona".