Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Edłardo Da Sylwia
Member
Od: 07.2010
Offline
#
40518
18.01.2011, 14:50
Najpierw ... to niech podpisze kontrakt... Mogliby jakiś news na fb dać ... ta cisza jest męcząca.
Edłardo Da Sylwia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Edłardo Da Sylwia
Znajdź inne posty napisane przez Edłardo Da Sylwia