Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40516
Stary 18.01.2011, 14:40
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Ciężko mu się dziwić,skoro w słabiutkiej Ber Szewie, jedynie na co może liczyć to gra o środek tabeli. Myślę,że to nie sprawa kasy a ambicji i chęci sprawdzenia się w zespole walczącym w czubie. Rok w rok.

Kwestią otwartą pozostaje,czy gość z przeciętnego zespołu jakim jest Ber Szewa, u nas będzie stanowić jakiekolwiek wzmocnienie. Czy to nie jest tak,że Maor jest dobry na tle słabych a jak przychodzi pograć z kimś konkretnym,to trafia się taki Sobolewski i nakrywa faceta czapką. Tak samo jak robi to rzeczony Wiślak z niejakim Stlicem. Mecz w mecz.
Mniej wiecej jest tak, ze jak ktoś wyróżnia się w słabych zespołach mający słabszych zawodników obok siebie, tz. ze przy lepszych jego atuty bedą bardziej widoczne, bo bedzie miał wiecej swobody... Jesli zawodnik z druzyny slabszej ktora czesto gra defensywnie potrafi zagrac w spotkaniu pare ciekawych pilek, oddac kilka dobrych strzałów na bramke itd. to wyobraź sobie ile takich zagrań bedzie potrafił zagrać w druzynie ktora gra ofensywnie, gdzie zawodnicy czesciej wychodzą na pozycje i jest wieksza wymiana podań. Liga Izraelska wcale nie jest jakoś słabsza od naszej, wiec wydaje mi się ze sobie poradzi na bank.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując