Wyświetl pojedynczy post
GajowyDrwal
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: z lasu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40515
Stary 18.01.2011, 14:37
Rinah napisał(a):Wyświetl post
Niedobrze mi się już robi, gdy widzę kolejne wpisy Pabla84, Jagody, Bonawentury i paru innych osób jak co roku próbujących rozpaczliwie bronić złej i pozbawionej efektów polityki kadrowej klubu.
Jak pozbawionej efektów? Cały czas czołówka tabeli, plus zyski dzięki transferom. Czego chcieć więcej?
Odpowiedz cytując