Rinah napisał(a):

|
Niedobrze mi się już robi, gdy widzę kolejne wpisy Pabla84, Jagody, Bonawentury i paru innych osób jak co roku próbujących rozpaczliwie bronić złej i pozbawionej efektów polityki kadrowej klubu.
|
Jak pozbawionej efektów? Cały czas czołówka tabeli, plus zyski dzięki transferom. Czego chcieć więcej?