|
Niedobrze mi się już robi, gdy widzę kolejne wpisy Pabla84, Jagody, Bonawentury i paru innych osób jak co roku próbujących rozpaczliwie bronić złej i pozbawionej efektów polityki kadrowej klubu.
A ich ataki na ludzi, którzy widzą jaka jest od dawna rzeczywistość wiślackiej polityki transferowej mogą budzić jedynie głęboki niesmak i zażenowanie.
Brak koniecznych wzmocnień mimo upływu czasu, to nie jest żadne czarnowidztwo, malkontenctwo, wymysł, tylko smutny fakt!
Na razie realizuje się doskonale znany z poprzednich okien scenariusz. To też jest niepodważalny fakt. Polityka transferowa Wisły póki co ani odrobinę nie zmieniła się na lepsze.
|