Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40512
Stary 18.01.2011, 14:24
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Weź już skończ płakać, jaka kompromitacja, o czym ty mówisz? Z tego co podają media to raczej Hapoel świruje niż my się kompromitujemy. Napier**** od rana posty z szybkością kałasznikowa które są w jednym tym samym dennym tonie.
Nie no żadna, jak zwykle przeprowadzony idelanie transfer, jak i te kabarety z testami bramkarzy stacjami benzynowymi ...pisze bo po to jest forum, niepodoba Ci się nieczytaj. Z czego mam się cieszyć Z tego że w klubie nic się nie dzieje. Jak widze Kowalskiego na zdjęciu zadaje sobie pytanie czy to Wisła To ma być nasz nowy obrońca Będe płakał bo może coś do poniektórych dotrze, nie wiem czy ślepi jesteście ale radzę przeglądnąć naszą kadre i zobaczcie co będzie za półroku...wtedy to nie 5 będziemy potrzebować a z 10 graczy....no bo większość na wypożyczeniu a my nadak czekamy z wykupieniem Chaveza, Rios za drogi, Żurawski emerytura i kto w ataku zagra? Może Ty?
Odpowiedz cytując