jurukuru napisał(a): 
a w sytuacji, gdybym zlewał przez miesiąc, dwa zapłaty tym popaprańcom i po miechu albo dwóch poszedł zapłacić, ile mogą mi naliczyć, i czy do tego czasu jakieś powiadomienia mi nie przyślą? Mandat dostałem praktycznie z dupy dlatego nie widzi mi sie lecieć prędko jak nie ma takiej silnej potrzeby
|
wysle Ci na priva
Powód: .
Ostatnio edytowane przez palczi : 18.01.2011 o godz. 14:58.
|