Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20368
Stary 18.01.2011, 14:23
jurukuru napisał(a):Wyświetl post
a w sytuacji, gdybym zlewał przez miesiąc, dwa zapłaty tym popaprańcom i po miechu albo dwóch poszedł zapłacić, ile mogą mi naliczyć, i czy do tego czasu jakieś powiadomienia mi nie przyślą? Mandat dostałem praktycznie z dupy dlatego nie widzi mi sie lecieć prędko jak nie ma takiej silnej potrzeby
wysle Ci na priva
Powód: .
Ostatnio edytowane przez palczi : 18.01.2011 o godz. 14:58.
Odpowiedz cytując