Wyświetl pojedynczy post
mulda
Senior Member
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40508
Stary 18.01.2011, 13:54
Stan, po to cie zatrudnili zebys nam tu sciagnal nowych graczy na poczatek przygotowan. Dziwne, ze jako ostatni klub ekstraklasy zaczynamy treningi po przerwie zimowej, ale ty i twoi skauci nadal nie potrafia sie pozbierac w swoich obowiazkach. Jakbym ja w mojej pracy nie wyrobil sie do jakiejs deadline to dawno musialbym sobie szukac innego pracodawcy. Rozumiem, ze sobie nas olewasz. Kluby z wiosek bez "specjalistow" jak ty potrafia sobie poradzic i namowic na gre u siebie zawodnikow na pozycje ktore wymagaja wzmocnien. Kosisz pozadna kase wiec jako kibice ktorzy kupujac bilety zrzucaja sie na twoja wyplate oczekujemy bardziej odpowiedzialnego zachowania. Kazdy trener wie ze nowi pilkarze potrzebuja czasu na aklimatyzacje i wmontowanie sie w zespol, na zgranie i cwiczenie taktyki - wiec te transfery mialy byc na wczoraj !

Wisla Krakow to nie jest kolejny przystanek by sprobowac swojej szansy na krojenie kaszany. Tu jest pasja, obsesja, wiernosc i 1906% oddania - jak jej nie masz to oddawaj pieniadze za nic nie robienie i wypad.
Odpowiedz cytując