marcin19876 napisał(a):

|
A ja wam mówię - transferów do klubu żadnych nie będzie - a to co się teraz dzieje jest niestety potwierdzeniem mojej tezy. Później będzie tłumaczenie - rozmawialiśmy z naprawde dobrymi zawodnikami, negocjacje szły dobrze ale niestety zawodnicy wybrali lepsze klubu.... Należy zaznaczyć ze nazwiska zawodników oczywiście nie zostaną podane więc nie będzie możliwości sprawdzenia czy nas znów nie okłamano.....
|
Transfery jakieś będą, chodzi o ich jakość, w Wiśle trzea pare lat aby dobry transfer zrealizować no bo negocjacę się ciągną, mgła na lotnisku, korki, w między czasie sprowadzi się paru półdarmowych lub darmowych ogórków