Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40506
Stary 18.01.2011, 13:32
A ja wam mówię - transferów do klubu żadnych nie będzie - a to co się teraz dzieje jest niestety potwierdzeniem mojej tezy. Później będzie tłumaczenie - rozmawialiśmy z naprawde dobrymi zawodnikami, negocjacje szły dobrze ale niestety zawodnicy wybrali lepsze klubu.... Należy zaznaczyć ze nazwiska zawodników oczywiście nie zostaną podane więc nie będzie możliwości sprawdzenia czy nas znów nie okłamano.....
Odpowiedz cytując