panowie w oszczanych niebieskich mundurach dali mi dzisiaj mandat za: " przechodzenie przez jezdnie w miejscu niedozwolonym" w wysokości 50 zł. Mandat kredytowany.
Teraz pytanie, ile mogę zwlekać z wpłatą i czy w ogóle mogę, żeby potem nie płacić dodatkowych opłat?
