Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40505
Stary 18.01.2011, 12:50
MCX napisał(a):Wyświetl post
Nasze transfery od dłuższego czasu rodzą się w bólach.

Dziwię się płaczom niektórych forumowiczów, obudźcie się w końcu. Kiedy mieliśmy gotową kadrę na pierwsze zgrupowanie? Dlaczego spodziewaliście się, że będziemy mieć akurat teraz? Ja nie widziałem takich przesłanek i w naszym wypadku to jak najbardziej normalne, że kadra będzie uzupełniana praktycznie do ostatniej chwili.

Wielu jest na rynku zawodników, którzy teraz czekają na oferty z klubów lepszych niż Wisła i dopiero jak okaże się, że w tym oknie nikt taki się po nich nie zgłosi zaczną brać pod uwagę transfery do słabszych lig.

Trzeba cierpliwie poczekać i trzymać kciuki żeby udało nam się jak najwięcej ugrać na rynku transferowym. Wzmocnienia będą bo muszą być.
Ano dlatego że podobno tak obiecywali i po to zostali zatrudnieni Holendrzy i Basałaj...ale widać że działania w lecie niebyły przypadkowe i teraz również tak będzie
Odpowiedz cytując