Pablo84 napisał(a):

Co do Amici i jej trasferu- naprawdę mało mnie to obchodzi- poważnie.Intereuje mnie Wisła Kraków a jej efekty tego okienka będe oceniał w piątek, oraz po paru meczach rundy wiosennej.Narazie nie udalo się nikogo ściagnąć, ALE, poczekajmy lepiej do czwartkowej konferencji .
|
Mnie też - ale biorąc pod uwagę to:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...dwoma_klubami/
i pojawiające się w mediach informacje o naszym zainteresowaniu Ubiparipem, i rezygnacji z tego zawodnika ze względu na jego chęć gry w Partizanie (przebicie naszej oferty 600 tys euro) to notka o tym zawodniku w świetle jego przejścia do Lecha daje do myślenia.
Na razie nie mamy się z czego cieszyć w kwestii napastników, a przecież w powyższym wywiadzie Valcx twierdził, że mamy rozmowy z 2 napastnikami. To było jeszcze przed odejściem Brożka. Efekt na dzień dzisiejszy jest tylko taki, że ani 2 nowych napastników nie ma, ani jednego starego. Pozostaje Żuraw, Mały i Rios.