Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40501
Stary 18.01.2011, 12:44
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Śmiem twierdzić, że opowiadasz głupoty. Jeszcze nie jest zły czas na podpisywanie zawodników - do końca stycznia to jeszcze bezpieczny termin - jak uda się większość piłkarzy zakontraktować przed tym czasem, to dobrze.

Poza tym Melikson na 10 - minutowym filmiku pokazał jakim jest zawodnikiem i gra całkiem nieźle - przyznasz. Jest bardzo kreatywny, szybki etc. Jest po prostu niezłym graczem i powinien sprawdzić się w naszej lidze, bo w lepszych może miałby problem.

I co z tego, że przyjdą do nas darmowi piłkarze? Jak Youssouf Kone to może taki Garguła, który szybko się odrodzi i zacznie strzelać bramki dla Wisły? Kto wie? Poza tym bajki o tym, że to jest wolny zawodnik i ściągamy go "za darmo" są śmieszne. Prowizja dla zawodnikka i agenta będą wysokie - nie oszukujmy się. Jeżeli oczywiście Kone przyjdzie do nas.

Kone nie przyjdzie bo jest za drogi...chyba nie wierzysz w to że damy mu 500 tyś euro za sezon, my mamy problem aby wydać cokolwiek a co dopiero takie sumy. No ale skoro rezerwowi zarabiają u nas po 300-350 tyś euro to kto wie?
Odpowiedz cytując