Nie płaczcie teraz za tym Ubiparipem, czy jak on się tam nazywa, ja wierzę, że my ściągniemy do Wisełki dużo lepszych zawodników

Wszystko wyjdzie w trakcie sezonu, teraz musimy być cierpliwi i dać szansę wykazania się Stanowi. Nie mamy powodu, by mu nie dać kredytu zaufania. Rozliczać go będziemy po sezonie.