Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40496
Stary 18.01.2011, 12:31
Nie płaczcie teraz za tym Ubiparipem, czy jak on się tam nazywa, ja wierzę, że my ściągniemy do Wisełki dużo lepszych zawodników Wszystko wyjdzie w trakcie sezonu, teraz musimy być cierpliwi i dać szansę wykazania się Stanowi. Nie mamy powodu, by mu nie dać kredytu zaufania. Rozliczać go będziemy po sezonie.
Odpowiedz cytując