Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40495
Stary 18.01.2011, 12:30
Z komentarzami i pierwszymi ocenami trzeba się wstrzymać do piątku.
Nikt z nas tak do końca nie wie, co dzieje się w kwestiach transferowych.
Pewnie, że chciałoby się konferencji z prezentacjami nowych zawodników, nawet w stylu tureckim, czyli najpierw jakieś fotki z hoteli z zawodnikiem w barwach Wisły itp.
Jeżeli do piątku nikt nie dojdzie to już będzie spory minus.Ale do piątku jeszcze 3 dni więc tyle można wytrzymać.

Trzeba też pamiętać o jednym - w tej chwili dla zawodników z poza Polski wymarzonym miejscem gry w naszej lidze jest - nie ma co ukrywać Amica. Kasa, europuchary, możliwość promocji do lepszej ligi (vide Lewandowski, Peszko, Murawski).
U nas tak naprawdę argumentem w negocjacjach może być tylko to ostatnie, bo przykłady Brożków, Głowackiego o wcześniej Marcelo czy Diaza są wymowne.
Póki co nie wygląda to dobrze ale są jeszcze 3 dni do wyjazdu na obóz.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując