Acima napisał(a):

Przepraszam najmocniej, czy mógłbyś mnie oświecić, czym tu się pocieszać? Rozumiem, iż po tym jak ukazało się to na Weszło, wnioskowałeś, iż jest to wpis prześmiewczy na temat Ubiparipa. Otóż nie. Stanowski potrafi również pochwalić od czasu do czasu, nie tylko wyśmiać.
Dla mnie Ubiparip nie jest topowym graczem, co nie znaczy, że nie chciałbym go widzieć w Wiśle. Jest młody, wychowany w Serbii. Z dostępnych filmów widać, że ukłuć na bramkę potrafi, jest całkiem szybki i całkiem silny. Czyli posiada te cechy, których próżno szukać u naszych atakujących.
I wścieka mnie to, że my rzekomo się nim interesowaliśmy tygodniami, a Lech sprzątnął go nam w tak krótkim czasie.
Dodatkowo, jeśli zestawi się sylwetkę, dokonania i potencjał rozwoju Ubiparipa vs. Kone (którym rzekomo się interesujemy), to wychodzi na to, że bierzemy trzeci sort przebranych już pomarańczy.