Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40491
Stary 18.01.2011, 12:23
Dawidka napisał(a):Wyświetl post
Ale te PYRY to są jednak szuje. Juz się nie dziwię że negocjacje Wisły sa owiane taką tajemnicą - sępy z Poznania wszędzie się w.......ą.
A mi sie podobaja chlopaki. My tu odwalamy cala robote a oni myk i u nich. Sprytni sa i obrotni.
Odpowiedz cytując