Dawidka napisał(a):

|
Ale te PYRY to są jednak szuje. Juz się nie dziwię że negocjacje Wisły sa owiane taką tajemnicą - sępy z Poznania wszędzie się w.......ą.
|
A mi sie podobaja chlopaki. My tu odwalamy cala robote a oni myk i u nich. Sprytni sa i obrotni.