Pan Jotka napisał(a):

Masz 100% pewności, że złożyliśmy ofertę?
Większość jak zobaczy artykuł w gazecie, że Wisła się kimś
interesuje od razu myśli, że składa mu ofertę.
A tak przecież niekoniecznie musi być.
Może ktoś od nas go oglądał ale spytał o cenę i od razu uznano, że zawodnik tyle nie jest wart?
Albo po prosu w międzyczasie pojawił się ciekawszy kandydat i Ubiparipa odpuszczono.