Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1995
Stary 18.01.2011, 12:20
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/lechpoznan/1,104...iem_Lecha.html I po Ubirabipapapapapie ;-) Jak zwykle my negocjowaliśmy, a kto inny kupił .
Masz 100% pewności, że złożyliśmy ofertę?

Większość jak zobaczy artykuł w gazecie, że Wisła się kimś interesuje od razu myśli, że składa mu ofertę.

A tak przecież niekoniecznie musi być.

Może ktoś od nas go oglądał ale spytał o cenę i od razu uznano, że zawodnik tyle nie jest wart?

Albo po prosu w międzyczasie pojawił się ciekawszy kandydat i Ubiparipa odpuszczono.
Odpowiedz cytując